راهنمای خدمات magiran.com
نسخه چاپي مجلات مورد علاقه خود را با 10 درصد تخفيف بيشتر مشترك شويد!
 
 


پرس و جو براي اطلاع از هزينه اشتراك و شماره حساب نشريه مورد علاقه تان، يافتن فرم اشتراك، مراجعه به شعب بانك هاي مختلف و ايستادن در صف و پاكت و تمبر و ... را فراموش كنيد.

با بهره گيري از سرويس اشتراك اينترنتي مطبوعات در سايت magiran.com در وقت و انرژي خود صرفه جويي كنيد و 10 درصد تخفيف بيشتر نيز هديه بگيريد. (بسياري از مجلات به مشتركان خود تخفيف مي دهند. ما 10 درصد ديگر هم به شما تخفيف خواهيم داد!)
اگر يكي از كارت بانك هاي عضو شتاب را دراختيار داريد وجه اشتراك را از طريق اينترنت پرداخت خواهيد كرد. همچنين مي توانيد با يك بار مراجعه به بانك يا خودپرداز و واريز يا انتقال مبلغ خريد خود بدون پرداخت كارمزد و يكجا به يكي از حساب هاي متعلق به سايت هزينه اشتراك مجلات مورد نظر را پرداخت نماييد.

اين خدمات به ويژه براي دوستاني كه مايل به اشتراك چندين مجله هستند و مشترکان حقوقي همچون كتابخانه ها، ادارات، سازمان ها و مراكز پژوهشي بسيار مفيد و كارآمد بوده و باعث سرعت و سهولت اشتراك هر تعداد نشريه خواهد بود.

اين سايت هزينه اي بابت ارايه خدمات در داخل كشور از شما دريافت نخواهد كرد و شما معادل مبلغ اعلام شده توسط نشريه بابت اشتراك خواهيد پرداخت.

چه نشرياتی را می توان از طريق اين سايت مشترک شد؟
 

چگونه مجلات مورد نظر خود را سفارش دهيم؟
 
  • ابتدا بايد فرم عضويت سايت را تكميل نماييد. عضويت در سايت رايگان است.

  • پس از عضويت در سايت با شناسه كاربري و رمز عبور خود به سايت وارد شويد.

  • نشريه مورد نظر خود را با امكانات مختلف سايت مانند جستجو، فهرست الفبايي و فهرست موضوعي بيابيد.

  • صفحه راهنماي اشتراك نشريه را از لينک های ستون سمت راست باز كنيد.

  • پس از مشاهده تعرفه ها و انتخاب نوع اشتراك مورد نظر، با فشردن کليد "سفارش"، آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد.

  • پس از ثبت کليه سفارش های خود، با مراجعه به سبد خريد جمع مبلغ سفارش هاي خود را به يكي از روش هاي پرداخت اينترنتي با كارت هاي شتاب يا واريز به حساب سايت پرداخت نماييد.

  • منتظر دريافت مجله باشيد!
     

تقاضاي اشتراك شما فورا براي نشريه ارسال مي شود تا اشتراك شما برقرار گردد و از آن پس نيز شما بدون واسطه با نشريه ارتباط خواهيد داشت.
سايت شما را به وسيله نشاني ايميل تان از انتشار نشرياتي كه مشترك شده ايد مطلع خواهد كرد.

چه نشرياتی را می توان از طريق اين سايت مشترک شد؟

تذكر مهم:
اين سايت تنها واسطه ثبت سفارش اشتراك است و فرم اشتراك و مبلغ پرداختي سفارش دهنده را در اختيار نشريات قرار مي دهد تا اشتراك به نام وي برقرار و ارسال مجلات از طرف دفتر نشريه آغاز شود.
مسئوليت سايت تنها اطمينان از برقراري اشتراك سفارش دهنده توسط مجله است. اگر به هر دليل بعد از برقراري اشتراك، مجله به دست سفارش دهنده نرسد، دفتر مجله پاسخگو خواهد بود.

ادارت و سازمانهای دولتی و ساير مشترکان حقوقي توجه داشته باشند که سايت بابت وجه واريزی براي سفارش اشتراک نسخه چاپی مجلات، صورتحسابی به ايشان ارايه نخواهد کرد. با درخواست مشترک  گزارش حساب (شامل فهرست سفارش ها و بهای آنها و مشخصات فيش و وجه واريزی مشترک) مهر و امضا شده و برای متقاضي ارسال خواهد شد.  در صورت نياز از مجلات بخواهيد تا براي شما صورتحساب بفرستند.

 

در صورت نياز به اطلاعات بيشتر با شماره 77512642 021 در ساعات اداري تماس بگيريد.


 

 

 
 استفاده از خدمات RSS سايت magiran.com را نيز به شما توصيه می کنيم:
- دريافت فهرست مجلات تازه انتشار درگروه های موضوعی
New Page 1  کليه حقوق محفوظ و متعلق به بانک اطلاعات نشريات کشور magiran.com است.

تلفن پشتيبانی (در ساعات اداری): 77512642  021