راهنمای خدمات magiran.com
عناوين برگزيده مطالب روزنامه های عضو را از طريق ايميل دريافت کنيد!
 
بسياري از كارشناسان و علاقمندان موضوعات مختلف همه روزه وقت زيادي را صرف بررسي روزنامه هاي مختلف مي كنند تا مطالب مورد نياز خود را يافته و از آنها براي مطالعات شخصي يا برنامه هاي كاري خود استفاده كنند. ابزارهاي روز اين امكان را به ما مي دهد كه وقت خود را به جاي گرداوري مطالب صرف تحليل آنها نماييم تا نتيجه بهتري گرفته شود.
    
   در حال حاضر متن 8 روزنامه سراسری و معتبر کشور در سايت magiran.com درج می گردد تا شما بتوانيد مطالب اين روزنامه ها را به راحتی در يک سايت مطالعه نماييد و امکان جستجوی متمرکز آنها نيز مقدور شود.
    اگر عضو سايت magiran.com هستيد مي توانيد كليدواژگان و عبارات مورد نظر خود را به سايت اعلام نماييد. هر روز بعد از درج متن روزنامه هاي انتخابي در سايت، متن كامل آنها جستجو شده و عناوين مقالات و اخباري كه حاوي كلمات مورد نظر شما باشند تنظيم شده و به نشاني ايميل شما ارسال مي گردند.
     كافي است بر روي لينك هاي مندرج در ايميل دريافتي كليك كنيد تا به سايت وارد شده و متن مطلب مورد نظر خود را مشاهده نماييد.
 
راهنمای استفاده از خدمات:
 • در سايت عضو شويد.
 • با شناسه ورمز خود به سايت وارد شويد.
 • از منوی اصلی سايت در بالای صفحات "خدمات اعضا" و سپس "بريده جرايد در ايميل شما" را انتخاب کنيد.
 • در بخش مربوطه کلمات يا عبارات مورد نظر را وارد نمایید و نام روزنامه های مورد نظر يا همه آنها را انتخاب نماييد.
 • کليد "ذخيره کليدواژگان" را فشار دهيد.
 • منتظر دريافت عناوين مقالات باشيد. شما هر روز می توانيد به سايت مراجعه و از همين روش کلمات مورد نظر را مطابق با شرایط و اتفاقات روز تغيير دهيد.

تاييد نشانی ايميل ضروری است!
اگر هنگام ورود با شناسه و رمز به سايت سئوالی مبنی بر درستی ايميل شما پرسيده می شود لازم است کليد بلی را بزنيد تا ايميل تاييديه برای شما ارسال شود. در ايميل دريافتی لينکی تعبيه شده است که برای دريافت ايميل ها سايت بايد حتما روی آن کليک کنيد تا سيستم از درستی ايميل وارد شده مطمئن شود. در صورت عدم تاييد ايميل مطلبی برای شما ارسال نخواهد شد.


 

 

چه کلماتی را انتخاب کنيم؟
 • مبنای اين خدمات جستجوی عين کلمات يا عبارت ثبت شده توسط شما در هريک از کادرهای 1-5 است. سايت اين کلمات را در متن مطالب روزنامه ها جستجو می کند و در صورت يافتن يکی از کلمات آن عنوان را برای شما ارسال می کند.
 • درج عباراتی همچون "اخبار و مطالب مربوط به انرژی هسته ای" يا درج چند موضوع در يک کادر مانند "بزهکاری اعتياد و آسیب های اجتماعي" نتيجه ای دربرندارد چون معمولا در متن مطالب روزنامه ها دقيقا چنين عبارتی ديده نمی شود. بهتر است تنها کلماتی چون "انرژی هسته اي" ثبت شود و موضوعات مختلف در کادرهای مجزا تايپ شوند.
 • توجه داشته باشيد که جستجو توسط نرم افزار و فقط بر اساس کلمات انجام می شود و ما نيز مطالب روزنامه ها را موضوع بندی نمی کنيم.
 • گاه ممکن است کلمه مورد نظر شما در دل کلمه ديگری يافت شود و عنوان مطلب برای شما ارسال گردد.
 • تعداد عناوين ارسالی محدود به 10 عنوان (برای مشترکان طلایی 50 عنوان) می باشد. پس بهتر است از درج کلمات عمومی مانند "ايران"، "اقتصاد" و مانند آن خودداری کنيد و حتی الامکان کلمات و عبارات خاص را وارد کنيد.
 • اگر مطلبی شامل کلمات تعيين شده شما يافته نشود ايميلی برای شما ارسال نخواهد شد.
 • از آنجا که در حال حاضر متن روزنامه ها از سايت های اختصاصی آنها گرفته می شود ممکن است برخی از سايت های روزنامه ها به موقع به روز نشوند و در نتيجه عناوينی از آن روزنامه در ايميل دريافتی شما ديده نشود.


 
ساير خدمات اطلاع رسانی سايت از طريق ايميل
 
New Page 1  کليه حقوق محفوظ و متعلق به بانک اطلاعات نشريات کشور magiran.com است.

تلفن پشتيبانی (در ساعات اداری): 77512642  021